MONTER ROLLKONTENERÓW KM (ATRAKCYJNE DODATKI, DŁUŻSZA WSPÓŁPRACA)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
E&A Agencja Zatrudnienia
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Składanie kontenerów rolkowych;
  • Sprawdzanie kontenerów na rolkach pod kątem wad;
  • Odbieranie i wyrzucanie wadliwych (części) kontenerów rolkowych;
  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podjęcia stałej współpracy.

OFERUJEMY:
  • bonus 250€, szczegóły na stronie E&A w zakładce „praca w holandii”

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 16,64 €/h (stawka bazowa 13,97€ brutto/h + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • Praca opolskie
  • Monter opolskie
  • Monter Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536