Monter regipsów – Alpy
  • Biłgoraj
Biłgoraj, Biłgoraj, Lubelskie, Polska
Interimax
25. 4. 2024

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546.
Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Chambery
Zadania:
montowanie regipsów w domach, obiektach turystycznych
stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych
wykonywanie sufitów podwieszanych
stawianie profili montażowych
szpachlowanie
trasowanie
spoinowanie montaż regipsów z izolacją (doublage)
praca w tempie
praca w polskiej ekipie!
prace ogólnobudowlane
przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy
Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
zarobki miesięczne 2500 - 2700€ netto (plus premie)
dodatek żywieniowy 9,90€ netto/ dzień pracy
możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
odpłatne zakwaterowanie 250€ za miesiąc
częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
zapewniony dojazd do pracy autem służbowym
możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania: doświadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji) samodzielność dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziane prawo jazdy kat. B
Ilość wakatów: 2
Zapraszam do kontaktu Patrycja tel. +48 607 901 622

  • Praca Biłgoraj
  • Monter Biłgoraj
  • Biłgoraj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963