Monter produkcji - praca od zaraz
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter/Monter produkcji

Lokalizacja: Mokry Dwór

Zadania:

- montaż instalacji oraz przewodów elektrycznej potrzebnych do uruchomienia urządzeń

- montowanie gotowych części w układach chłodniczych

- obsługa narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka, szlifierka

- kompletowanie części podzespołów

- współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka)

- uprawnienia SEP - warunek konieczny

- dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14, 12-2

Oferujemy:

- umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie

- szkolenia, możliwości rozwoju

- szerokie możliwości awansu w wewnętrznych strukturach firmy

- benefity: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie,

- firmowa drużyna sportowa, parking pracowniczy, premia roczna

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392