Monter pracownik produkcji
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • układanie i zakuwanie wiązek elektrycznych,
  • przygotowanie materiału, cięcie oraz montaż wiązek.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi: nitownica, lutownica, etc.
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznych: kombinerki, szczypce, etc.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne.

To oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 32 zł brutto, wzrastającą do 35 zł brutto od 2 miesiąca,
  • extra premię za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świętochłowice
  • Pracownik produkcji Świętochłowice
  • Monter Świętochłowice
  • Pracownik biurowy Świętochłowice
  • Pracownik fizyczny Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696