Monter - Pracownik produkcji
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace montażowe, pakowanie, obsługa prostych maszyn,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy,
  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • Zaangażowanie i samodzielność.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na 1 lub 2 zmiany.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Program lojalnościowo-motywacyjny
  • Pakiet sportowy
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Monter Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018