Monter/pracownik produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Monter/Pracownik produkcji.

Obowiązki

  • - proste prace montażowe sprzętu AGD.

Wymagania

  • - zdolności manualne,
  • - gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • - premie kwartalne do 1000 zł brutto,
  • - premia za polecenie znajomego do pracy do 400 zł brutto,
  • - możliwa praca w weekendy,
  • - nadgodziny dla chętnych,
  • - możliwość rozwoju,
  • - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246