Monter-prace wykończeniowe - wykończenia wnętrz. Warszawa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma budowlana RK-BUD, zatrudni:

Pracownika do prac wykończeniowych.

Od zaraz, praca stacjonarna.

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście), remonty i wykończenia biurowców.

Stawka:

Na start 27 zł na rękę i do ustalenia z kierownikiem.

Zakres obowiązków:

  • Prace wykończeniowe pod klucz: k/g, regipsy, malowanie, szpachlowanie, sucha zabudowa.

Wymagania: samodzielność, doświadczenie i odpowiedzialność.

Mogą być osoby z małym doświadczeniem (weryfikacja przez kierownika).

WYMAGANIA:

osoby z doświadzceniem

OFERUJEMY:

Proponujemy:

  • zatrudnienie legalne, etat w dowolnej formie,
  • praca od 7- do 17 (19) (dla chętnych można i w sobotę), a w piątek do 14,

Ø niezbędny sprzęt,

  • zaliczki, jeżeli ktoś potrzebuje,
  • wypłata co tydzień lub co miesiąc (do ustalenia).

Siedziba firmy – Zalesie Górne.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania

pod numerem telefonu 502 267 530 (WhatsApp)

lub sms „ wykończenia WAWA”.

  • Praca Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567