Monter - praca w branży automotive
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Synerte Sp.z o.o.
9. 5. 2024

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż. Naszymi partnerami są m. in. Volvo, Porsche, Audi, BMW, Ferrari, Tesla, Daimler, MAN  i wiele innych.
Miejsce pracy: Niemcy, Węgry, Belgia, Włochy, Szwecja i inne
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz bądź w ustalonym, preferowanym przez Ciebie terminie!
Kluczowe obowiązki: montaż wyposażenia hal z branży motoryzacyjnej.
Oczekujemy:
• doświadczenia przy wykonywaniu prac monterskich (jeśli jednak go nie posiadasz  -oferujemy możliwość przyuczenia)
• umiejętności obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka itp.),
• gotowości do pracy w delegacjach zagranicznych,
• zaangażowania oraz chęci do pracy,
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź inne (typu suwnice, zwyżki),
• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
• Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia,
• Darmowe zakwaterowanie oraz zorganizowaną logistykę do miejsca pracy,
• Odzież roboczą oraz narzędzia,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu,
• Możliwość długoterminowej współpracy w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu.

  • Praca Rzeszów
  • Monter Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293