Monter - praca od zaraz
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zatrudnienie do naszego Klienta
  • wynagrodzenie od 4300 zł brutto (zależne od Twojego doświadczenia)
  • pracę na jedną zmianę 6-14
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • premię roczną w wysokości 11% rocznego wynagrodzenia

Zadania:

  • praca przy montażu szaf elektroenergetycznych oraz rozdzielnic średniego napięcia: montaż mechaniczny lub elektryczny
  • wykorzystanie dokumentacji technicznej (rysunek mechaniczny oraz elektryczny)
  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, wycinanie otworów
  • realizacja połączeń przewodowych aparatury elektrycznej

Wymagania:

  • podstawa znajomość rysunku technicznego
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Świebodzice
  • Monter Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479