Monter - praca bez doświadczenia - do przyuczenia
  • Płock, mazowieckie
Płock
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o
24. 4. 2024

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA zaprasza do pracy osoby bez doświadczenia, ale pełnych chęci do nauki i rozwoju w branży technicznej!

Szukamy kandydatów z wykształceniem technicznym oraz podstawową wiedzą z zakresu elektryki, automatyki bądź hydrauliki.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne (np. energetyk, hydraulik, mechanik, elektryk, automatyk).
  • posiadasz podstawową znajomość instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatycznej regulacji.
  • chcesz się uczyć i rozwijać w obszarze montażu instalacji ciepłowniczych
  • jesteś zmotywowany do samodzielnej i rzetelnej pracy.
  • potrafisz lub chcesz się nauczyć korzystać z dokumentacji technicznej (np. instrukcje, rysunki techniczne, schematy, projekty).
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Jakie będą Twoje zadania:

  • Wsparcie przy pracach montażowych na instalacjach wodnych i grzewczych, w tym węzłach i sieciach ciepłowniczych.
  • Pomoc przy pracach eksploatacyjnych i remontowych na instalacjach ciepłowniczych, obejmujących przeglądy, konserwację, kontrolę parametrów oraz lokalizowanie uszkodzeń sieci.
  • Współpraca przy usuwaniu awarii.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełne wsparcie w nauce i zdobywaniu doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej
  • Dodatki na święta
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Możliwość dofinansowania kursów i szkoleń
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Praca Płock
  • Monter płocki
  • Monter Mały Płock
  • Monter Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228