Monter poszukiwany
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela
4. 10. 2024

Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Tychach Montera

Obowiązki

  • - Montaż wyprodukowanych urządzeń na podwoziach samochodów
  • - Montaż pozostałych komponentów (m.in.: chlapacze, antyrowery, zbiorniki oleju itp.) na podwoziach samochodów
  • - Remontowanie powozi oraz zabudów komunalnych

Wymagania

  • - doświadczenie w pracy jako Monter/ mechanik (mile widziane z branży automotive)
  • - umiejętność wykonywania prac remontowych tj. demontaż/montaż podzespołów, elementów układu hydraulicznego i mechanicznego, obsługi elektronarzędzi
  • - dobra organizacji pracy, samodyscyplina
  • - znajomość obsługi gazów technicznych będzie dodatkowym atutem
  • - referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Oferujemy

  • - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • - Możliwość rozwoju, przestrzeń do realizacji pomysłów oraz możliwość wdrażania dobrych praktyk na stanowisku pracy
  • - Miłą atmosferę pracy, gdzie pomagamy i wspieramy się wzajemnie
  • - Dobre warunki pracy oraz korzystne zarobki wraz z możliwym systemem premiowym.

  • Praca Tychy
  • Monter Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388