Monter pomp ciepła i klimatyzatorów, od zaraz, kwatery, Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Concept, zajmująca się instalacjami elektrycznymi, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:

 Monter pomp ciepła i klimatyzatorów

 Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice.

Dla osób s poza miasta jest darmowe zakwaterowanie.

Stawka miesięczna: około 8000 zł (zależy od doświadczenia, jest wstępna rozmowa z kierownikiem).

Stawka do negocjacji z szefem dla podwykonawców.

Prosimy zgłaszać się firmy podwykonawcze / B2B. Stawkę ustalimy razem.

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

-          Prace  instalacyjne, montaż i podłączenie pomp i klimatyzatorów.

Przydatne umiejętności:

-         Doświadczenie na ww. stanowisku,

-         Posiadanie uprawnień na konkretne pompy ciepła,

-         Odpowiedzialność.

Zapewniamy:

-         Umowę o prace,

-         Zaliczki (jeżeli ktoś potrzebuje),

-         Bezpłatne zakwaterowanie (dla osób poza miastem),

-         Pracę od 7 i do ustalenia z przełożonym,

-         Dla chętnych prace w sobotę,

-         Rozliczenia co tydzień lub co miesiąc.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „monter pomp ciepła Os. Wlkp ” – oddzwonię

tel. 502 267 530 + WhatsApp/Viber

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Monter Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584