Monter pomp ciepła i klimatyzatorów
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Concept
30. 8. 2024

Firma Concept, zajmująca się instalacjami elektrycznymi, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice.
Dla osób s poza miasta jest darmowe zakwaterowanie.
Stawka miesięczna: od 5500 do 8000 zł (zależy od doświadczenia, jest wstępna rozmowa z kierownikiem).
Prosimy zgłaszać się firmy podwykonawcze / B2B. Stawkę ustalimy razem.
Podstawowe zadania na tym stanowisku:
• Prace instalacyjne, montaż i podłączenie pomp i klimatyzatorów.
Przydatne umiejętności:
• Doświadczenie na ww. stanowisku,
• Posiadanie uprawnień na konkretne pompy ciepła,
• Odpowiedzialność.
Zapewniamy:
• Umowę o prace,
• Zaliczki (jeżeli ktoś potrzebuje),
• Bezpłatne zakwaterowanie (dla osób poza miastem),
• Pracę od 7 i do ustalenia z przełożonym,
• Dla chętnych prace w sobotę,
• Rozliczenia co tydzień lub co miesiąc.
Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „monter pomp ciepła Os. Wlkp ” – oddzwonię
tel. 502 267 530 + WhatsApp/Viber
Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na @
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Monter Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567