Monter pomp ciepła i klimatyzatorów
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma Concept, zajmująca się instalacjami elektrycznymi, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice.

Dla osób s poza miasta jest darmowe zakwaterowanie.

Stawka miesięczna: od 5500 do 8000 zł (zależy od doświadczenia, jest wstępna rozmowa z kierownikiem). Stawka do negociacji

Prosimy zgłaszać się firmy podwykonawcze / B2B. Stawkę ustalimy razem.

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Prace instalacyjne, montaż i podłączenie pomp i klimatyzatorów.

WYMAGANIA:

Przydatne umiejętności:

- Doświadczenie na ww. stanowisku,

  • Posiadanie uprawnień na konkretne pompy ciepła,
  • Odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

Zapewniamy:

- Umowę o prace,

  • Zaliczki (jeżeli ktoś potrzebuje),
  • Bezpłatne zakwaterowanie (dla osób poza miastem),
  • Pracę od 7 i do ustalenia z przełożonym,
  • Dla chętnych prace w sobotę,
  • Rozliczenia co tydzień lub co miesiąc.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „monter pomp ciepła Os. Wlkp ” – oddzwonię

tel. 502 267 530 + WhatsApp/Viber

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Monter Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584