Monter pokładów - bez doświadczenia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • montaż pokładów teakowych
  • obsługa elektronarzędzi stolarskich

Wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi stolarskich (m.in. wkrętarka, wiertarka, wyrzynarka, zgłębiarka, frezarka, szlifierka)
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym w wymuszonej pozycji ciała
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa B2B
  • zakwaterowanie lub dofinansowanie do mieszkania
  • nagrody za polecenia pracowników do pracy
  • dofinansowanie dojazdów powyżej 50 km lub transport pracowniczy z Elbląga i okolic
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za symboliczną złotówkę
  • pakiet Multisport za 35 zł
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Praca Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544