Monter Podzespołów *Od zaraz*
  • Czerwonak
Czerwonak, Czerwonak, Wielkopolskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja trwa!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji Podzespołów Autobusów
Jeśli masz chęć do pracy oraz podstawowe umiejętności obsługi narzędzi, ta oferta jest dla Ciebie!
Miejsce pracy: Bolechowo (ok. 8 km od północnej części Poznania)
Wymagania:
- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi: poszukujemy osób, które sprawnie radzą sobie z narzędziami używanymi w produkcji.
- Zdolności manualne: precyzja i sprawność manualna są kluczowe na tym stanowisku.
- Umiejętność pracy w zespole oraz w dynamicznym otoczeniu: praca wymaga współpracy z innymi oraz adaptacji do zmieniających się warunków.
- Mile widziane zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną: pasja do motoryzacji będzie dodatkowym atutem.
- Doświadczenie w pracy na produkcji w branży Automotive będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziane wykształcenie techniczne : wykształcenie związane z techniką może być dodatkowym atutem.
- Znajomość rysunku technicznego.
- Uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność: cenimy sobie rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Zakres obowiązków:
- Montaż podzespołów autobusów: składanie elementów zgodnie z wytycznymi.
- Pomocnicze prace produkcyjne: wsparcie w różnych etapach produkcji.
- Obsługa prostych narzędzi i maszyn: praca z narzędziami i maszynami używanymi na linii produkcyjnej.
Oferujemy:
- Stawkę 24,00-26,00 zł netto/godzinę
- Pracę w systemie dwuzmianowym: godziny pracy od 06:00 do 14:00 oraz od 15:00 do 23:00.
- Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.
- Umowę zlecenie: możliwość przejścia na umowę o pracę.
- Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym: praca w nowoczesnym i szybko rozwijającym się zakładzie.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży autobusowej: szansa na rozwój w sektorze motoryzacyjnym.
- Wdrożenie na stanowisku pracy: pełne wsparcie i szkolenie w pierwszych dniach pracy.
- Odzież robocza: zapewniamy kompletną odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy.
- Dodatkowa premia za każdego nowego pracownika, którego polecisz do pracy w naszej firmie.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby, które szukają pracy dającej wiele możliwości. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w branży motoryzacyjnej!

  • Praca Czerwonak
  • Monter Czerwonak
  • Czerwonak - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894