Monter Podzespołów
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
LIGWAN sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż wiązek elektrycznych zgodnie z dokumentacją;
  • obsługa narządzi i urządzeń produkcyjnych;
  • precyzja w wykonywaniu powierzanych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • czynny udział w optymalizacji procesu oraz jakości produktów;
  • zaangażowanie, sumienność, punktualność;
  • doświadczenie w pracy na produkcji;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę na pełen etat;
  • motywacyjny system wynagrodzeń oparty o udział w zysku;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę;
  • szkolenia wdrażające;
  • możliwości rozwoju, samorealizacji oraz awansu wewnętrznego;

  • Praca Nowy Sącz
  • Monter Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544