Monter płyt gipsowo-kartonowych
  • 35-310 Rzeszów
podkarpackie, 35-310 Rzeszów, podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych

Oferta Pracy Tymczasowej

Szukasz pracy która zapewnia solidne wynagrodzenie i długoterminową współpracę? GRH Polska, we współpracy z renomowaną francuską firmą, poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych!

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie zawierające podstawę oraz bonusy z tytułu pracy we Francji
  • Polska umowa o pracę tymczasową- gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Praca w polskiej ekipie nie wymagamy znajomości j. obcego

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia: praktyczna znajomość montażu płyt gipsowo-kartonowych to podstawa.
  • Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć pracę od zaraz.

Zainteresowany? Nie zwlekaj – wyślij swoją aplikację już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Możesz również do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

  • Praca podkarpackie
  • Monter podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836