MONTER PŁATOWCÓW I ŚMIGŁOWCÓW
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
11. 10. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIposzukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:MONTER PŁATOWCÓW I ŚMIGŁOWCÓWLiczba wakatów:2

Obowiązki

  • wykonywanie regulacji układów śmigłowca,
  • demontaż, montaż, naprawa, regulacje i obsługa urządzeń i agregatów występujących na statkach powietrznych,
  • dobór narzędzi, przyrządów i urządzeń do wykonywanych prac, zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej,
  • pomiar podstawowych wielkości fizycznych i geometrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy w oparciu o dokumentację techniczną i normy,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy

  • pracę w firmie, będącej liderem rynku lotniczego o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • doświadczenie przy obsłudze statków powietrznych,
  • znajomość wymagań norm jakościowych: ISO, AS 9100, PART 145,21 itp.

  • Praca Łódź
  • Monter Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251