Monter parku trampolin (delegacje)
  • Leszno, wielkopolskie
Leszno
EWL Group
18. 4. 2024
6900-9000

Obecnie dla naszego Klienta, producenta trampolin poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Parku Trampolin

Miejsce pracy: Leszno, po zakończeniu montażu kolejne miasta (praca w delegacjach)

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji stalowo-drewnianych zgodnie z projektem
  • Praca z narzędziami (m.in. cięcie, wiercenie elementów stalowych)
  • Załadunek/rozładunek i przygotowanie do transportu

Wymagania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie całej Polski (możliwość zjazdów raz na ok. 2 tygodnie)
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy fizycznej min. 6 miesięcy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednie
  • Stałą pracę (początkowo umowa zlecenie podczas okresu próbnego, z perspektywą nawiązania stałej współpracy na UoP)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500-7000zł miesięcznie na rękę
  • Opłacone zakwaterowanie oraz transport podczas delegacji
  • Możliwość zjazdu raz na ok. 2 tygodnie
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Realizacje unikalnych i ciekawych projektów, z których będą korzystać mali i duzi :)

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Prześlij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: 663 682 237

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Leszno
  • Monter Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075