Monter paneli fotowoltaicznych/pv
  • Września
monter paneli fotowoltaicznych/pv
Września, Września, wielkopolskie, Polska
CDMD Investments Sp. z o.o.
22. 3. 2024

zatrudnimy pracowników na stanowisko monter paneli fotowoltaicznych do Niemiec

Obowiązki

Montaż instalacji fotowoltaicznych - Instalacje przemysłowe
Mile widziane doświadczenie z zakresu podłączeń do skrzynki AC DC

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • mile widziane umiejętności z zakresu podłączeń do skrzynki ACDC

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 11-16 euro/godzina (na rękę) w zależności od doświadczenia
  • transport oraz zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat
  • 50-60 godzin tygodniowo
  • możliwość zjazdów do Polski co 4-6 tygodni na koszt pracodawcy (zjazdy są nieobowiązkowe)
  • uz
  • możliwość brania zaliczek co tydzień
  • możliwe wypłacenie wynagrodzenia na fakturę

574457685

  • Praca Września
  • Monter Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714