Monter paneli fotowoltaicznych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024
10,00 € za roboczogodzinę netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- prace związane z montażem paneli fotowoltaicznych - stawianie konstrukcji, - montaż paneli - montaż instalacji elektrycznej - montaż falownika - dbanie o stanowisko pracy
Wymagania stanowiska
- umiejętność posługiwanie się elektronarzędziami - gotowość do pracy fizycznej - zaangażowanie - prawo jazdy  - doświadczenie w obsłudze minikoparki (mile widziane) - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy
- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta - przez pierwsze 2 miesiące stawka 10 € netto/h, następnie wynagrodzenie między 2700-4200€ netto (praca na akord) - praca od poniedziałku - soboty (7-16) - umowa zlecenie lub B2B - darmowe zakwaterowanie oraz darmowy dojazd do pracy

  • Praca Gliwice
  • Monter Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848