Monter paczkomatów, elektryk
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
GLOBAL POST BOX SERVICE
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca mobilna -montaż maszyn paczkowych w Polsce na rynkach zagranicznych
  • testowanie poprawności działania maszyny
  • raportowanie prac w aplikacji mobilnej
  • jeśli posiadasz uprawnienia i umiejętności możemy zlecić przygotowanie instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • elektryk- uprawnienia SEP do 1KV
  • dokładność, sumienność
  • chęć do pracy
  • doświadczenie z fotowoltaiką-mile widziane

OFERUJEMY:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży
  • niezbędne narzędzia pracy, komputer, samochód służbowy
  • zapewniamy pokrycie kosztów zakwaterowania-hotel nie hostele itp.
  • pełne wsparcie w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  • dwutygodniowy etap wdrożenia z kompletnym wyposażeniem stanowiska wraz samochodem służbowym
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Tychy
  • Monter Tychy
  • Elektryk Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536