MONTER operator wózka widłowego / podestu ruchomego Delegacj
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
AMJ POLAND
30. 5. 2024

AMJ POLAND zajmuje się relokacją zakładów produkcyjnych i fabryk, jak również montażem obiektów przemysłowych. Świadczymy kompleksowe usługi montażowo-budowlano-elektryczne głównie w zakresie przemysłowym.
Poszukujemy osoby na stanowisko :
monter z uprawnieniami na podesty ruchome lub wózek widłowy
Zakres obowiązków:
montaż maszyn i relokacja zakładów przemysłowych
Delegacje na terenie Polski 5-dniowe lub 2-tygodniowe w małych ekipach.
Wymagania:
doświadczenie w pracy z elektronarzędziami,
zdolności manualne,
praktyczne doświadczenie w montażu,
prawo jazdy kategorii B,
chęć do pracy zespołowej.
To oferujemy:
Umowa o pracę,
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne zarobki + premie,
Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

  • Praca Sanok
  • Monter Sanok
  • Operator Sanok
  • Operator maszyn Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851