Monter Ogrodzeń
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
In Temporis
6. 6. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Monter Ogrodzeń do pracy w Belgii, miejscowość Tournai.
Zakres obowiązków:
- montowanie ogrodzeń metalowych, betonowych i drewnianych, przęseł, furtek i bram ogrodowych
- przygotowywanie terenu pod montaż ogrodzeń, wylewki
- betonowanie słupów, naciąganie i zakładanie siatki
- praca z narzędziami i maszynami potrzebnymi do montażu
- dbanie o estetykę i solidność wykonanych prac
Wymagania stanowiska:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi
- samodzielność i odpowiedzialność
- znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- praca OD ZARAZ
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
- wynagrodzenie: 14-14,5 euro/h netto
- darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie
- opieka koordynatora

  • Praca Lublin
  • Monter Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055