MONTER/ NAWIJACZ/ OPERATOR WÓZKÓW I SUWNIC – 4 brygady zmian
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Rekruter Manpower
20. 9. 2024

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi
Zadania:
- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacja techniczną;
- Wykonywanie prac ręcznych transportowych;
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- Nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentacje techniczną;
- Przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 4brygad zmiany po 8 h;
- Dobra znajomość rysunku technicznego;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Wysoko rozwinięte zdolności manualne;
- Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki;
- Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnicy/wózków widłowych.
Oferujemy:
- stawkę bazową 4500 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).
- stały dodatek za pracę w 4 brygadach – 960 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4300 zł brutto
- 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem
- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych
- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Monter Łódź
  • Operator Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045