Monter nawierzchni kolejowej
  • Dobiegniew
Dobiegniew, Dobiegniew, Lubuskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac związanych z konserwacją, utrzymaniem i naprawą infrastruktury kolejowej,
  • konserwowanie i naprawa narzędzi, urządzeń i sprzętu niezbędnego do prac utrzymaniowo-naprawczych infrastruktury kolejowej,
  • udział w pracach załadunkowych i wyładunkowych elementów nawierzchni kolejowej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe w specjalności,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 05.05.2024.

  • Praca Dobiegniew
  • Monter Dobiegniew
  • Dobiegniew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659