Monter na produkcji stolarki aluminiowej
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • dokładność w wykonywaniu zadań i zdolności manualne
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • doświadczenie w pracach ślusarskich lub obróbce materiałów (metalowych, drewnianych) będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy z blisko 30 letnią historią
  • umowa o pracę (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na 1 rok)
  • stawka godzinowa: 31 zł brutto + dodatek zadaniowy (426 zł brutto) + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00
  • parking dla pracowników
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość stołówki od hali produkcyjnej, schludne przestrzenie sanitarne
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy (ul. Lokalna, Pyskowice) – bliskość autostrady A4 i A1
  • przyjazny procesy rekrutacji: 1. rozmowa telefoniczna 2. rozmowa osobista 3. decyzja o zatrudnieniu max do 3 dni

  • Praca Pyskowice
  • Monter Pyskowice
  • Pracownik produkcji Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648