Monter na produkcji (3 zmiany)
  • Bielsko-biała
monter na produkcji (3 zmiany)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowiskomontera

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • chęci do pracy
  • zdolności manualnych
  • dokładności i sumienności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia bezpośrednio przez klienta
  • dogodny dojazd komunikacją miejską na terenie Bielska- Białej lub busem z Żywca i okolic na wszystkie zmiany
  • przyjazne środowisko pracy
  • pakiet Randstad Plus - opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

Zadania

  • praca przy linii produkcyjnej
  • montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721