.Monter - możliwość wybory danej lokalizacji.
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
30. 5. 2024

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • "Przygotowanie stanowiska, cięcie, szlifowanie, fazowanie blach i rur.
  • Ustawianie elementów do spawania.
  • Transport elementów z magazynu do miejsca przeznaczenia.
  • Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku.

Wymagania

  • Obsługa elektronarzędzi i urządzeń transportu bliskiego tj. szlifierka,
  • wiertarka, wciąg łańcuchowy, linociąg itp.
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym - min. 1 rok
  • Mile widziane uprawnienia na cięcie palnikiem, 1WJO, Suwnice, Hakowy, Połączenia kołnierzowe
  • Mile widziane prawo jazdy. Kat. B
  • Wykształcenie zawodowe
  • Zaangażowanie
  • Zgoda na pracę w delegacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wzbogacone o bardzo atrakcyjne premie i dodatki,
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie Twoje zdanie się liczy,
  • Zapewniony transport oraz zakwaterowanie podczas delegacji,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenia grupowe.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417