Monter / monterka podzespołów - PRACA OD ZARAZ - wolne weekendy
  • Bydgoszcz
monter / monterka podzespołów - PRACA OD ZARAZ - wolne weekendy
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz lekkiej, prostej pracy na produkcji?

Jesteś dyspozycyjny/a do pracy na 3 zmiany?

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • sprawności manualnej
  • obowiązkowości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • pracę na 3 zmiany od pon do pt - wolne weekendy
  • szybki proces rekrutacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, pakiet medyczny)
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet wdrożeń - wszystkiego Cię nauczymy ;)
  • przyjazną atmosferę
  • lokalizacja: Zachem/Park Przemysłowy - dobry dojazd komunikacją

Zadania

  • montaż elementów zgodnie z wytycznymi
  • kontrola jakości wytworzonych elementów
  • dbanie o porządek stanowiska pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Wolny zawód Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080