Monter/ Monterka podzespołów - atrakcyjne benefity!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • montaż podzespołów, prace manualne
  • wykonywanie prac wykończeniowych
  • obsługa narzędzi montażowych
  • praca w zespołach do 15 osób

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • zdolności manualne
  • mile widziane czytanie rysunków technicznych
  • dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat bezpośrednio z naszym Klientem!
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • bogaty pakiet benefitów (karty zdrowotne, sportowe, dofinansowanie do wczasów oraz bony świąteczne, żłobek przyzakładowy..)
  • możliwość rozwoju i awansu w stabilnej firmie

  • Praca Poznań
  • Monter Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523