Monter/Monterka
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
  • Montaż elementów zgodnie z instrukcją
  • Obsługa linii produkcyjnej i urządzeń wchodzących w jej skład
  • Dbałość o jakość produkowanego wyrobu
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność i precyzja w wykonywanych działaniach
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferta:
  • Stawka 4242 zł brutto miesięcznie
  • Bogaty system premiowy i liczne dodatki:
  - do 10% premii miesięcznej dodatkowo premia kwartalna i roczna
  - wczasy pod gruszą i dodatek świąteczny
  - karta lunchowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień
  • Praca na 1 zmianę – docelowo zostaną wprowadzone 2 zmiany
  • Przyjazna atmosfera pracy w firmie dbającej o satysfakcję swoich pracowników
  • Do dyspozycji kawa, herbata, woda – bez ograniczeń!
  • Praca na nowej, czystej hali o wysokim standardzie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Umowy, paski wynagrodzeń przesyłane na maila – wszystko za jednym kliknięciem, gdziekolwiek jesteś!
  • Aplikacja MANPOWER – wszystko na temat Twojego zatrudnienia w Twoim telefonie!
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714