Monter Membrany PCV
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, Opolskie, Polska
Klimat
17. 10. 2024

Monter Membrany PCV – praca przy nowej hali magazynowej w Brzegu
Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko Monter Membrany PCV. Jeśli szukasz stabilnej pracy z możliwością zdobycia nowych kwalifikacji, to mamy ofertę dla Ciebie!
Miejsce pracy: Brzeg, nowo powstająca hala magazynowa
Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie – doceniamy Twoje zaangażowanie! • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę z możliwością długofalowej współpracy. • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy (po wcześniejszym ustaleniu) – dla osób spoza Brzegu. • Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji – pomożemy Ci rozwijać umiejętności. • Praca w godzinach 7:00 – 17:00, z możliwością nadgodzin. • Dzień próbny – zobacz, czy to praca dla Ciebie, bez zobowiązań!
Twoje obowiązki: • Montaż i zgrzewanie membrany PCV na nowo powstającej hali. • Przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o trzeźwość na stanowisku pracy. • Wykonywanie prostych prac budowlanych związanych z konstrukcją hali.
Czego oczekujemy: • Chęci do pracy i zaangażowania. • Mile widziane doświadczenie w montażu membrany PCV – ale nie jest to warunek konieczny, wszystkiego Cię nauczymy! • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.
Jeśli chcesz stabilnej pracy z możliwością rozwoju, zgłoś się już teraz! Wystarczy przyjść na dzień próbny, aby sprawdzić swoje umiejętności.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami: • Telefonicznie: 535-235-516 • Mailowo: @

  • Praca Brzeg
  • Monter Brzeg Dolny
  • Monter Brzeg
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889