Monter - Mechanik urządzeń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Enermont Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac remontowych urządzeń energetycznych, hutniczych oraz urządzeń dźwignicowych (suwnice)
  • bieżące usuwanie usterek urządzeń mechanicznych zlecanych przez Inspektorów danego obiektu
  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • mile widziana umiejętność spawania metodą 111/135 (wystarczy jedna z metod)

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy serwisowaniu/konserwacji suwnic (warunek konieczny)
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się nim
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyscyplina
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • zmysł techniczny
  • mile widziane uprawnienia energetyczne „E” gr. 2

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca przy ciekawych projektach na terenie dużych obiektów przemysłowych

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851