Monter - mechanik systemów automatyki magazynowej
  • Łomża
Łomża, Łomża, podlaskie, Polska
Logisystem Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Logisystem to firma inżynieryjna zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej

z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Twój zakres obowiązków:

-      montaż prostych maszyn
-      montaż zespołów mechanicznych
-      serwisowanie urządzeń mechanicznych

Nasze wymagania:

-      wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn
-      doświadczenie na podobnym stanowisku
-      dobra znajomość rysunku technicznego
-      umiejętność pracy z dokumentacją projektową
-      dobra organizacja pracy
-      gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• udział w ciekawych, rozwojowych projektach
• możliwość rozwoju zawodowego
• umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli :

  • Praca Łomża
  • Monter Łomża
  • Mechanik Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315