Monter konstrukcji z elementami spawania
  • Pępowo
Pępowo, Pępowo, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Szukasz stałej i stabilnej pracy na produkcji w firmie, która docenia swoich pracowników?

Mamy coś dla Ciebie - oferujemy zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
Nie musisz mieć uprawnień - wystarczą praktyczne umiejętności z zakresu spawania MIG/MAG.
Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się resztą.
Miejsce pracy: Pępowo

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • praktycznej umiejętności spawania MIG/MAG (bez wymogu posiadania uprawnień)
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z klientem - pierwsza umowa na 3 m-ce
  • wynagrodzenie zależne od doświadczania (6 000 - 6 800 zł brutto) + premię wydajnościową
  • pracę w systemie 1-zmianowym (7:00 - 15:00)
  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • ubezpieczenie prywatne

Zadania

  • montaż konstrukcji z elementami spawania paneli reklamowych

  • Praca Pępowo
  • Monter Pępowo
  • Pępowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544