Monter konstrukcji stalowych / rurociągów
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MSE Kraków Sp. z o.o.
21. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż, przygotowanie konstrukcji do spawania,
  • Prace ślusarskie,
  • Obsługa palnika tlen-acetylen,
  • Praca z w grupie monterów,
  • Współpraca ze spawaczami.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji / rurociągów,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość i czytanie rysunku izometrycznego - rurociągi,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Prawo jazdy,
  • Mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe / podesty ruchome,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Ciągłość wyjazdów,
  • Możliwość przyuczenia,
  • Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Kursy i szkolenia.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544