Monter konstrukcji stalowych - od zaraz - Niemcy
  • Niemcy, Stuttgart
zachodniopomorskie, Niemcy, Stuttgart, zachodniopomorskie, Polska
HRBC GROUP SP. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • montaż konstrukcji stalowych
  • praca przy budowie hali przemysłowej
  • praca na wysokości powyżej 3m
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową z półrocznym okresem próbnym
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo
  • stawkę godzinową 13,80 EUR brutto
  • dietę od 55 EUR netto/ dzień pracy
  • dodatek za dojazdy samochodem dla kierowcy
  • mieszkanie w koszcie od 15 EUR/ dobę
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na zwyżkach i rusztowaniach
  • dokładność w wykonywanych zadaniach
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • posiadanie auta na wyjazd u 1 osoby w ekipie

  • Praca zachodniopomorskie
  • Monter zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749