Monter konstrukcji stalowych i rurociągów
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
17. 10. 2024

23_4365576

Obowiązki

  • prawidłowe i rzetelne wykonywanie prac montażowych w zakresie  konstrukcji, urządzeń i rurociągów zgodnie z wymogami technicznymi - dla projektów inwestycyjnych i remontowych w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym,
  • współpraca z Kierownikiem montażu,
  • współpraca z pozostałymi członkami brygad montażowych.​

Wymagania

  • znajomość dokumentacji technicznej (czytania rysunku izometrycznego) i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • doświadczenie w montażu 2 lata,
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,
  • doświadczenie w prowadzeniu narzędziowni,
  • dyspozycyjność do wyjazdów dla realizacji długoterminowych kontraktów w kraju.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowo – Pożyczkowa, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Monter płocki
  • Monter Mały Płock
  • Monter Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889