Monter konstrukcji stalowych
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
REM Serwis Czechowice-Dziedzice
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej,

  • Prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie),

  • Kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny,

  • Przygotowanie materiałów do spawania, szlifowania elementów i spoin

WYMAGANIA:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej,

  • Dokładność w wykonywaniu zadań,

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m.

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, dyspozycyjność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Monter Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851