Monter konstrukcji stalowych
  • Gdańsk, Gdynia, Sopot
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie, Polska
Exbud Konstrukcje sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie całej Polski w delegacji.

Siedziba firmy: Kielce, ul. Peryferyjna 23

Twój zakres obowiązków

  • Montaż konstrukcji stalowych na budowie (mosty i obiekty przemysłowe).
  • Obsługa elektronarzędzi typu: zakrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka prosta.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju.
  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m,
  • Zaangażowanie i chęci do pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze,
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowie o pracę.
  • Płatne delegacje – wyjazdy zazwyczaj od poniedziałku do piątku.
  • Godziny nadliczbowe z dodatkiem 50% lub 100%.
  • Posiłek każdego dnia.
  • Transport na budowę i bezpłatne zakwaterowanie.
  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne) i sportowy (Medicover Sport).
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA dla pracownika i członka rodziny.

  • Praca pomorskie
  • Monter kujawsko-pomorskie
  • Monter pomorskie
  • Monter Mikołajki Pomorskie
  • Monter Jabłonowo Pomorskie
  • Monter Kowalewo Pomorskie
  • Monter Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851