Monter konstrukcji stalowych
  • Stalowa Wola
monter konstrukcji stalowych
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
Wolfstal Sp. z o.o.
19. 3. 2024

Firma Wolfstal Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko monter konstrukcji stalowych
Zadania:
Składanie elementów konstrukcji stalowych na wytwórni
Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako monter
- bardzo dobra znajomości rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do obróbki metalu
- umiejętność obsługi palników gazowych
Oferujemy:
- umowę o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zaangażowania i umiejętności
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju
- możliwość doszkolenia w celu uzupełnienia lub rozszerzenia uprawnień
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prześlij CV lub zadzwoń.

  • Praca Stalowa Wola
  • Monter Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864