Monter konstrukcji stalowych
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
Mostostal Kraków S.A.
20. 8. 2024

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

Twoje przyszłe zadania:

  • Montowanie konstrukcji stalowych na budowach
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Obsługujesz elektronarzędzia: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki)
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER
  • Grupowe ubezpieczenie w PZU
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie
  • Kartę Multisport
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

  • Praca śląskie
  • Monter śląskie
  • Monter Miasteczko Śląskie
  • Monter Stronie Śląskie
  • Monter Oborniki Śląskie
  • Monter Ząbkowice Śląskie
  • Monter Piekary Śląskie
  • Monter Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544