Monter Konstrukcji Stalowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
EL PROFESSIONAL SP. Z O. O.
28. 9. 2024

Firma El Professional, specjaliści w branży elektrycznej, poszukuje pracowników na poniższe stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Pełny zakres montażu mechanicznego suwnic (mechaniczny montaż konstrukcji stalowych, montaż elementów ocynkowanych i ze stali nierdzewnej, uczestniczenie w załadunku gotowych urządzeń na statki)
  • Montaż urządzeń i elementów mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
  • Praca stała na terenie portu w Gdańsku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, elektromechaniczne.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz sprzęt.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w montażu dźwigów/suwnic lub pracach monterskich na wysokościach.
  • Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych wolnobieżnych, podestów ruchomych nożycowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia i kurs

  • Praca Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392