Monter Konstrukcji Stalowych
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
TECH-EXPORT
8. 6. 2024

TECH EXPORT naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Cechuje nas profesjonalizm oferowanych rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Zatrudniamy już blisko 400 pracowników. Działamy w oparciu o technologię obróbki blach, obróbki skrawaniem oraz przede wszystkim spawania. Zdobywaj doświadczenie w rozwojowej branży. Dołącz do nas!

Obowiązki

  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją i rysunkiem technicznym, (połączenia skręcane, nitowane, klejone)
  • Obsługa elektronarzędzi, wkrętarek, itp
  • Obróbka powierzchni metalowych

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność cięcia palnikiem
  • Gotowość do pracy od pn. – pt. oraz w soboty

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności
  • Zakwaterowanie oraz transport zapewnione przez firmę

  • Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 604-464-435, lub prześlij CV na e-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Siedlce
  • Monter Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851