Monter konstrukcji stalowej/spawacz
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, Podkarpackie, Polska
UNISERV Jarosław Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Monter konstrukcji stalowej/spawacz - PRACA CAŁOROCZNA, UMOWA O PRACĘ

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej po realizację obiektów przemysłowych 'pod klucz'. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Realizujemy kontrakty głównie w przemyśle cementowym, energetycznym, szklarskim i spożywczym.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Region: delegacja - Polska

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych,
  • prace spawalnicze metodami 111 (MMA) i/lub 135 (MAG),
  • prace ślusarskie,

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne),
  • pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok,
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień

  • Praca Jarosław
  • Monter Jarosław
  • Spawacz Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458