Monter konstrukcji hal
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Bomet
14. 7. 2024

Zatrudnienie dla 4 wykwalifikowanych monterów / ślusarz konstrukcji hal stalowych w Niemczech niedaleko miejscowości Ratyzbona. Wszystkie pracę są prowadzone na nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
Miejsce pracy ok. 400km od Zgorzelca.
Opis stanowiska pracy:
-pracę związane ze składaniem konstrukcji na podstawie rysunków technicznych
-obsługa elektronarzędzi
-praca w grupie polskich pracowników
Wymagania:
-bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
-mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego
-doświadczenia w pracach warsztatowych / prefabrykacji konstrukcji
-bardzo dobre zdolności manulane
-umiejętność myślenia przestrzennego
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy
-sumienności w pracy i wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
-zatrudnienie na polskiej umowie o pracę na pełen etat (EKUZ , A1)
-bardzo wysokie składki na ZUS
-darmowe mieszkanie w b.dobrym standardzie
-praca w systemie 1 zmianowym
-meldunek w Niemczech
-opieka polskiego koordynatora
-wynagrodzenie godzinowe 14,00€ - 15,00€ netto
-Zarobki przy pełnym miesiącu ok.3000€ netto
-elastyczne powroty do Polski np. co 5-6 tygodni na 1 tydzień
-dodatek paliwowy 0,30€ / km
-profesjonalną odzież roboczą
-możliwość rozwoju zawodowego
Numer KRAZ 12058

  • Praca Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941