MONTER KONSTRUKCJI BETONOWYCH
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
9. 4. 2024

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży budowlanej, nastawionej na rozwój. Rekrutujemy nowych pracownikow w celu rozszerzenia zakresu działalności. Praca polega na montażu konstrukcji betonowych na terenie Niemiec.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, to obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Monter konstrukcji betonowych

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji,
  • praca na wysokości powyżej 3m,
  • praca z żurawiem, na podnośnikach i ładowarkach,
  • obsługa elektronarzędzi
  • czytanie podstawowych rysunków technicznych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych i/lub na stanowisku montera​ mile widziane,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • chęć do zdobywania nowych kompetencji,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie etatowe (przez cały rok),
  • wszystkie potrzebne narzędzia i odzież do pracy,
  • noclegi,
  • samochód służbowy.

  • Praca Gliwice
  • Monter Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315