Monter konstrukcji aluminiowych
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zadania

  • nadzór nad rozładunkiem wyrobów i transportem na dach
  • montaż elementów klap oddymiających i pasm świetlnych (możliwość przeszkolenia)
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:

Oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy lokalnie oraz odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej na wysokości
  • Czytanie rysunku technicznego (możliwość przyuczenia)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do kart sportowych MULTISPORT
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień jak również zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności w ramach struktur wewnętrznych firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Monter Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179